381LX821M200J052
MFR.Part #
381LX821M200J052
JLCPCB Part #
C3723075
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 243mΩ@120Hz 25mm 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 50mm 820uF ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS