SK222M016ST
MFR.Part #
SK222M016ST
JLCPCB Part #
C5112921
Package
Plugin,D13xL23mm
Description
-40℃~+85℃ 13mm 140mΩ 16V 2000hrs@85℃ 2200uF 23mm 5mm ±20% 插件,D13xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS