405PHC250K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
405PHC250K
JLCPCB Part #
C7015099
Package
Plugin,D17xL34mm
Description
-40℃~+85℃ 160V、250V 4uF ±10% 插件,D17xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS