SK221M016ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SK221M016ST
JLCPCB Part #
C5112916
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-40℃~+85℃ 13.5mm 16V 2000hrs@85℃ 220uF 3.5mm 8mm 970mΩ ±20% 插件,D8xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS