SEK222M016ST
MFR.Part #
SEK222M016ST
JLCPCB Part #
C4155477
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ 13mm 16V 2000hrs@105℃ 21mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS