RHC-02W1001FT
- MFR.Part #
- RHC-02W1001FT
- JLCPCB Part #
- C2991544
- Description
- -55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS