CT7-Y8Y5U0E222MSE-C0
MFR.Part #
CT7-Y8Y5U0E222MSE-C0
JLCPCB Part #
C6117602
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS