RC-12K5102FT
MFR.Part #
RC-12K5102FT
JLCPCB Part #
C454026
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS