CD288H2GM470L200T
MFR.Part #
CD288H2GM470L200T
JLCPCB Part #
C49435326
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
16mm 20mm 3000hrs@105℃ 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS