EGXF351ELL430ML20S
MFR.Part #
EGXF351ELL430ML20S
JLCPCB Part #
C1600237
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 16mm 20mm 3000hrs@125℃ 339.5mA@120Hz 350V 43uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS