EEU-EE2C101S
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-EE2C101S
JLCPCB Part #
C1584827
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 160V 16mm 20mm 680mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS