FEXU0421S1R0MBS
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FEXU0421S1R0MBS
JLCPCB Part #
C49232851
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
11.5A 12.5A 1uH 7.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS