FXCM4520F-151T
MFR.Part #
FXCM4520F-151T
JLCPCB Part #
C20624696
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 150Ω@100MHz 2 3.1A 40mΩ 50V SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS