FTC404012S2R2MBCA
MFR.Part #
FTC404012S2R2MBCA
JLCPCB Part #
C48601345
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
2.2uH 45mΩ 5A 6.5A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS