AACM3225T242W2
MFR.Part #
AACM3225T242W2
JLCPCB Part #
C49073942
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2.4kΩ@100MHz 300mΩ 50V 640mA SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS