AAPS07A30M6R8
MFR.Part #
AAPS07A30M6R8
JLCPCB Part #
C5119222
Package
SMD,6.6x7.7mm
Description
47.5mΩ 5.05A 6.05A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x7.7mm Power Inductors ROHS