RC2012F1R96CS
MFR.Part #
RC2012F1R96CS
JLCPCB Part #
C4079154
Description
-55℃~+155℃ 1.96Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS