RUT1005FR510CS
MFR.Part #
RUT1005FR510CS
JLCPCB Part #
C3920558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS