E36D251CPN122UDA5U
MFR.Part #
E36D251CPN122UDA5U
JLCPCB Part #
C3815679
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 1200uF 2000hrs@85℃ 250V 28.58mm 63.5mm 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS