E36D551HPN102MDA5U
MFR.Part #
E36D551HPN102MDA5U
JLCPCB Part #
C3812599
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 2000hrs@85℃ 265mΩ@120Hz 28.58mm 3.89A@120Hz 550V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS