HHXC630ARA100MF80G
MFR.Part #
HHXC630ARA100MF80G
JLCPCB Part #
C2162357
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4000hrs@125℃ 6.3mm 63V 80mΩ 8mm 900mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS