DCMC244U050DP2D
MFR.Part #
DCMC244U050DP2D
JLCPCB Part #
C3815670
Package
Bolt,D76.2xL150.8mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.24F 150.8mm 2000hrs@85℃ 30.2A@120Hz 31.75mm 5.4mΩ@120Hz 50V 76.2mm 螺栓,D76.2xL150.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS