550C472M450DP2F
MFR.Part #
550C472M450DP2F
JLCPCB Part #
C2622938
Package
Bolt,D76.2xL150.8mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 150.8mm 31.75mm 450V 4700uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL150.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS