E37L401CPN123MEM9U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E37L401CPN123MEM9U
JLCPCB Part #
C3815098
Package
Bolt,D76.2xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12000uF 220mm 30.4A@120Hz 31.8mm 400V 76.2mm 9mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D76.2xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS