EKMS251VSN102MA30S
MFR.Part #
EKMS251VSN102MA30S
JLCPCB Part #
C1627476
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.7A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS