E36D451HPN901TCB7U
MFR.Part #
E36D451HPN901TCB7U
JLCPCB Part #
C3814332
Package
Bolt,D50.8xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 117mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 450V 50.8mm 900uF 螺栓,D50.8xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS