E36D160HPN274MCB7U
MFR.Part #
E36D160HPN274MCB7U
JLCPCB Part #
C3814110
Package
Bolt,D50.8xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 0.27F 117mm 15.71A@120Hz 16V 2000hrs@85℃ 22.22mm 5.9mΩ@120Hz 50.8mm ±20% 螺栓,D50.8xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS