ESMH3B1VNN471MA30S
MFR.Part #
ESMH3B1VNN471MA30S
JLCPCB Part #
C1607074
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.1889A@100kHz 30mm 315V 35mm 470uF 529mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS