E36D101HPN392MC48U
MFR.Part #
E36D101HPN392MC48U
JLCPCB Part #
C3815818
Package
Bolt,D50.8xL48mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 22.22mm 36.4mΩ@120Hz 3900uF 4.38A@120Hz 47.63mm 50.8mm ±20% 螺栓,D50.8xL48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS