947D571K122DGRSN
MFR.Part #
947D571K122DGRSN
JLCPCB Part #
C3803181
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 570uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS