381LQ332M080K022
MFR.Part #
381LQ332M080K022
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.99A@20kHz 2000hrs@105℃ 30mm 32mm 3300uF 80V 85mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS