947D371K122DDRSN
MFR.Part #
947D371K122DDRSN
JLCPCB Part #
C3790830
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 370uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS