947D571K102DDRSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D571K102DDRSN
JLCPCB Part #
C3801482
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 230V、1kV 570uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS