NJW4184DL1-33B-TE2
MFR.Part #
NJW4184DL1-33B-TE2
JLCPCB Part #
C3747511
Package
TO-252
Description
-40℃~+85℃ 1 19uA 200mV@(100mA) 3.3V 300mA 35V 40dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS