NJW4187DL1-33B-TE1
MFR.Part #
NJW4187DL1-33B-TE1
JLCPCB Part #
C3751770
Package
TO-252
Description
-40℃~+125℃ 1 1A 3.3V 40V 58dB@(1kHz) 83uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-252 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS