381LX331M315K032
MFR.Part #
381LX331M315K032
JLCPCB Part #
C3724540
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 315V 330uF 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS