380LX391M315K032
MFR.Part #
380LX391M315K032
JLCPCB Part #
C2621457
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
30mm 315V 35mm 390uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS