382LX183M100B082VS
MFR.Part #
382LX183M100B082VS
JLCPCB Part #
C2624010
Package
插件,D50xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11A@120Hz 18000uF 3000hrs@85℃ 50mm 80mm ±20% 插件,D50xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS