SLPX103M050E7P3
MFR.Part #
SLPX103M050E7P3
JLCPCB Part #
C3724502
Package
Plugin,D30xL4mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 46mΩ@120Hz 4mm 5.08A@120Hz 50V ±20% 插件,D30xL4mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS