ALH335K251A052
MFR.Part #
ALH335K251A052
JLCPCB Part #
C3782861
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 3.3uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS