SEK330M063ST
MFR.Part #
SEK330M063ST
JLCPCB Part #
C4155526
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 33uF 4.02Ω 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS