SMTDR32-4R7M
MFR.Part #
SMTDR32-4R7M
JLCPCB Part #
C326186
Package
SMD,3x3.5mm
Description
135mΩ 1A 4.7uH ±20% SMD,3x3.5mm Power Inductors ROHS