APXE6R3ARA331MH70G
MFR.Part #
APXE6R3ARA331MH70G
JLCPCB Part #
C3274837
Package
SMD,D8xL6.7mm
Description
-55℃~+105℃ 14mΩ 2000hrs@105℃ 3.95A@100kHz 330uF 6.3V 6.7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL6.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS