EKMG350ELL101MF11D
MFR.Part #
EKMG350ELL101MF11D
JLCPCB Part #
C1582000
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11mm 150mA@120Hz 2.5mm 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS