EGW2EM4R7E12C36TS3
MFR.Part #
EGW2EM4R7E12C36TS3
JLCPCB Part #
C2937479
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2000hrs@130℃ 250V 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS