EGD2CM6R8E12OT
MFR.Part #
EGD2CM6R8E12OT
JLCPCB Part #
C721090
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 160V 6.3mm 6.8uF ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS