ERS1BM151G16C33T
MFR.Part #
ERS1BM151G16C33T
JLCPCB Part #
C721320
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 16mm 80V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS