SVZ1AM102FBRE00RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SVZ1AM102FBRE00RAXXX
JLCPCB Part #
C2939794
Package
SMD,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 11.5mm 15mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 3.5mm 4.2A@100kHz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS