PCPODPA331M09V
MFR.Part #
PCPODPA331M09V
JLCPCB Part #
C453486
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2V 330uF 4.3mm 7.3mm ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS