PCP1APA101W15V
MFR.Part #
PCP1APA101W15V
JLCPCB Part #
C2839093
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-35%~+10% -55℃~+105℃ 100uF 10V 15mΩ@100kHz 2.4mm 4.3mm 5.1A@100kHz 7.3mm SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS